Minitenis

Hra určená pro hráče 3-7 let. Hraje se přes tenisovou síť s měkkými míči, kdy se míč odráží zkrácenou raketou na druhou polovinu dvorce. Pro tuto věkovou kategorii jsou pravidla upravena. Hraje se na polovině kurtu, která se rozdělí speciální sítí.

Více informací

Babytenis

Hra určená pro hráče 8 – 9 let. Hraje se přes tenisovou síť s odlehčenými míči, kdy se míč odráží zkrácenou raketou na druhou polovinu dvorce. Pro tuto věkovou kategorii jsou pravidla upravena. Oproti minitenisu se již hraje na celý dvorec.

Více informací

Mladší žactvo

Určeno pro děti 10–12 let. Tréninky jsou zaměřeny více na technické provedení úderů. Hráči jsou relativně samostatní a přesouvají se z menších dvorců na kurty normálních tenisových rozměrů, hrají s normálními míči, stejně jako dospělí.

Více informací

Starší žáci

Kategorie 12-14 let. Zde už je kladen důraz na techniku a taktiku, která je již použita pro úspěch v zápasech. Hráči získávají důležité zkušenosti před vstupem do dorosteneckých soutěží. Hráči už na základě získaných dovedností sami rozhodují v zápasech o své taktice a úderech.

Více informací

Pohybová průprava

Je určena pro děti ve věku 6 – 10 let. Výuka je zaměřena na správné sportovní návyky, zejména správná technika běhu, správné držení těla, cvičení zaměřená na rozvoj koordinace, motoriky, obratnosti a rychlosti.

Více informací