Programy a ceny

PROGRAMY

Pro nejmenší nabízíme tenisovou školičku, kdy výuka probíhá zpravidla 2x týdně po hodině tréninku. V případě individuálních požadavků jsme schopni vyjít většině vstříc. U starších dětí s vyšší výkonností pak nabízíme možnost dalšího rozvoje prostřednictvím individuálních tréninků a to jak 1 hráč na kurtě, tak i 2 – 3 hráči na kurtě. V případě zájmu můžeme zajistit i trénování o víkendech.

Tenisová školička

Výuka probíhá zpravidla 2x týdně po hodině tréninku.

V případě individuálních požadavků jsme schopni vyjít většině vstříc. U starších dětí s vyšší výkonností pak nabízíme možnost dalšího rozvoje prostřednictvím individuálních tréninků a to jak 1 hráč na kurtě, tak i 2 – 4 hráči na kurtě.

V případě zájmu můžeme zajistit i trénování o víkendech.

Další informace

Individuální trénink

Je součástí tenisové školičky JUNIOR tennis centra

Individuální kurzy jsou vhodné pro všechny výkonnostní úrovně hráčů, od začátečníků až po profesionální tenisty.

Trénink je zaměřen na konkrétní potřeby hráče s důrazem na jeho individualitu a osobní rozvoj. Na základě analýzy úrovně herních schopností a dovedností je pro každého hráče připraven individuální plán přípravy.

Další informace

Skupinový trénink

Je součástí tenisové školičky JUNIOR tennis centra

Tento kurz je vhodný pro hráče všech věkových i výkonnostních úrovní. 2 – 4 děti na dvorci.

Trénink je zaměřen na nácvik a zdokonalování tenisové techniky, zvládnutí základů taktiky a pravidel hry, stejně jako rozvoj pohybových dovedností, nutných pro další výkonnostní růst hráče.

Další informace
Potřebujete další informace?

PDF souborVšeobecné a platební podmínky ITS Minitenis

Formát PDF | velikost 210 kB